Polski
Gamereactor
wiadomości
Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 1 zmienia melodię w sezonowych fatalnościach

Nadal będą cię kosztować, ale teraz są dostępne w tańszym pakiecie.

HQ

Mortal Kombat 1 ostatnio złapał wiele flaków za Halloween Fatality, które wydawało się być pierwszym z kilku sezonowych Fatality. Fani nie byli zadowoleni, że będą musieli otworzyć swoje portfele na najbardziej kultową funkcję gry i zaprotestowali w mediach społecznościowych.

Teraz, jak podaje IGN, wygląda na to, że Warner Bros. zmienił melodię. Zamiast jednego Fatality kosztującego 1,200 Smoczych Kryształów (około 9,99 USD), zostaną one teraz wydane w pakiecie w tej samej cenie. Będzie to obejmować Halloween Fatality, Thanksgiving Fatality i nadchodzące Winter Fatality.

Oznacza to, że zabójstwa są teraz znacznie tańsze, niż gdyby każde z nich zostało wydane jako samodzielny zakup, ale fani nadal będą czuć się trochę przypaleni tym wszystkim. Zawsze istnieje możliwość uniknięcia mikrotransakcji, ale wtedy niektórzy poczują, że tracą zabawne treści.

Co myślisz? Czy Mortal Kombat 1 powinien był zapłacić za Fatality?

Mortal Kombat 1

Powiązane teksty

0
Mortal Kombat 1Score

Mortal Kombat 1

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Wojownicy NetherRealm powracają, aby kopać tyłek w najbardziej krwawy możliwy sposób w całkowicie zrestartowanym wszechświecie. Sprawdziliśmy, czy wykorzystuje swój potencjał...Wczytywanie następnej zawartości