Polski
Gamereactor
wiadomości
Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 1 Międzyplatformowy tryb wieloosobowy pojawi się na początku 2024 r.

Premiera funkcji zaplanowana jest na luty przyszłego roku.

HQ

Mortal Kombat 1 jest już od jakiegoś czasu, a jeśli grasz w Kombat League od września, być może szukasz nowych przeciwników. Jeśli to brzmi jak ty, cóż, NetherRealm chce poszerzyć pulę online w lutym przyszłego roku.

Jak ogłoszono wczoraj podczas niedawnej transmisji na żywo z Powrotu Quan-Chi, międzyplatformowy tryb wieloosobowy pojawi się w Mortal Kombat 1 już za kilka miesięcy. Ta funkcja jest dostępna dla graczy na PC, PS5 i Xbox Series X/S (przepraszam graczy Switcha) i pozwoli ci walczyć z ludźmi na każdej z tych platform.

Jako ktoś, kto grał w wersję Mortal Kombat 11 na PC, gdzie ta funkcja nie była dostępna, nie mogę podkreślić, jak ważne jest, aby ta funkcja została zaimplementowana, aby społeczność online żyła i miała się dobrze. Po roku Mortal Kombat 11 był już całkiem martwy na PC, ale teraz gracze nie będą musieli cierpieć tego samego losu z nową grą.

Mortal Kombat 1

Powiązane teksty

0
Mortal Kombat 1Score

Mortal Kombat 1

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Wojownicy NetherRealm powracają, aby kopać tyłek w najbardziej krwawy możliwy sposób w całkowicie zrestartowanym wszechświecie. Sprawdziliśmy, czy wykorzystuje swój potencjał...Wczytywanie następnej zawartości