Polski
Gamereactor
wiadomości
Palworld

Mod 'nuzlocke' przychodzi do Palworld

Dla najbardziej wymagających graczy prawdziwe wyzwanie jest teraz dostępne w grze Pocket Pair.

HQ

Kiedy grasz w Pokémony od tak dawna, szybko zdajesz sobie sprawę, że krzywa trudności tytułów Game Freak to bardzo niska poprzeczka. Każdy może przejść historię Pokémonów, ale gracze od lat powtarzają tytuły, dodając specjalne zasady do swojej gry, aby uczynić ją bardziej wymagającą, z których najbardziej znaną jest gra z "nuzlocke".

Dla tych z Was, którzy nie wiedzą, "nuzlocke" to styl rozgrywki Pokémon, w którym jeśli twój kieszonkowy potwór zostanie osłabiony w bitwie, zniknie z gry na zawsze (musisz go uwolnić lub zachować na zawsze w pudełku na swoim komputerze). W ten sposób każda potyczka ma znacznie większy komponent napięcia i wyzwania, i jest to to samo uczucie, które gracze chcą teraz osiągnąć w Palworld.

Modyfikacja "Śmierć Nuzlocke'a" jest teraz dostępna w Nexus Mods, co oznacza, że gdy kumpel zostanie pokonany lub osłabiony w grze, zostanie automatycznie usunięty z gry. Jeśli chcesz podjąć ostateczne wyzwanie dla siebie i swoich kumpli, możesz je pobrać tutaj.

Palworld

Powiązane teksty

0
Palworld (Wczesny dostęp)Score

Palworld (Wczesny dostęp)

RECENZJA. Przez Conny Andersson

W wielkim i szerokim świecie postawiliśmy sobie za cel zebranie zasobów, zbudowanie bazy, a przede wszystkim: postaramy się złapać je wszystkie.Wczytywanie następnej zawartości