Polski
Gamereactor
wiadomości
Balatro

Mobilna wersja Balatro jest w trakcie opracowywania

Wydajność procesora RIP.

HQ

Jeśli miałeś okazję zdobyć kopię Balatro i spróbować swoich sił przeciwko kasynu w tym pokerowym roguelike'u, prawdopodobnie już pomyślałeś o tym, jak dobra może być ta gra również jako tytuł mobilny.

Deweloper LocalThunk wie o tym i potwierdził, że wersja Android Balatro dla iOS jest w przygotowaniu. Informacja ta została potwierdzona podczas AMA na Reddicie, gdzie wyraźnie stwierdzili:

"Obecnie pracujemy nad wersją mobilną, tak. Jeśli będziemy mieli jakieś nowe ogłoszenie na ten temat, opublikujemy je na naszym Discordzie i Twitterze."

Podczas AMA LocalThunk ujawnił również, że trwają prace nad stroną historii biegów/podsumowania, dzięki której można przeanalizować kilka ostatnich wypadów, a także deweloper skomentował niedawną porażkę z oceną, w wyniku której Balatro został zmuszony do opuszczenia witryn sklepowych, zanim jego ocena została zmieniona z 3+ na 18+.

LocalThunk skomentował: "Nadal uważam, że ocena jest nieuzasadniona, ale istnieje pewna szara strefa do interpretacji ze strony PEGI i w tym momencie jest tak, jak jest. Myślę, że jedną z rzeczy, które najbardziej mnie rozczarowują, jest fakt, że inne gry z rzeczywistą mechaniką hazardu nie są oceniane w ten sam sposób ze względu na ich wygląd/tematykę".

Możesz przeczytać naszą recenzję Balatro tutaj, a nawet znaleźć nasz pomocny przewodnik na początek.

Balatro

Powiązane teksty

0
Balatro Score

Balatro

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Pokerowy roguelike od LocalThunk mógł właśnie ukraść tytuł najlepszej gry niezależnej lutego.Wczytywanie następnej zawartości