Polski
Gamereactor
wiadomości
Avatar: Frontiers of Pandora

Mnóstwo rozgrywki w nowym filmie Avatar: Frontiers of Pandora

Massive Entertainment opowiada o wyzwaniach i pracy, jaką trzeba włożyć w stworzenie autentycznej historii w uniwersum Avatara.

HQ

Wydaje się, że ostatnia naprawdę duża premiera 2023 roku nadejdzie w czwartek, kiedy szwedzkie studio Massive Entertainment dostarczy Avatar: Frontiers of Pandora, przygodową grę akcji z otwartym światem z kooperacją rozgrywającą się w uniwersum Avatara.

Chociaż jest to oczywiście świetna okazja, oznacza to również wiele rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, ponieważ twórcy muszą upewnić się, że opowiadają historię w granicach wyznaczonych przez filmy. W nowym filmie starszy projektant narracji Chella Ramanan, dyrektor kreatywny Magnus Jansen, zastępca dyrektora gry Drew Rechner i koordynatorka narracji Jennifer Bartram opowiadają o tym i wyzwaniach związanych z opowiadaniem autentycznej historii Avatara.

Mamy też mnóstwo rozgrywki. Sprawdź to poniżej.

HQ
Avatar: Frontiers of Pandora

Powiązane teksty

0
Avatar: Frontiers of Pandora Score

Avatar: Frontiers of Pandora

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Podejście Massive do serii science-fiction Jamesa Camerona jest tutaj, ale czy wkracza na nowy grunt, jak przyzwyczailiśmy się oczekiwać od dewelopera, czy jest to raczej Far Cry z jego typowego dzieła.Wczytywanie następnej zawartości