Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Miyazaki nawet nie będzie próbował nam powiedzieć, ile czasu zajmie przejście rozszerzenia Shadow of the Erdtree od Elden Ring

Pamiętasz, jak powiedział nam, że pokonanie Elden Ring zajmie 30 godzin?

HQ

Hidetaka Miyazaki jest obecnie jednym z najbardziej znanych twórców gier. Fani Souls często czczą go jako jakąś formę bóstwa, ale nawet on może popełniać błędy, jak wtedy, gdy powiedział wszystkim, że pokonanie Elden Ring zajęłoby 30 godzin, jeśli skupisz się tylko na głównym zadaniu.

W nowym wywiadzie dla chińskiego serwisu Gōuhuǒ yíngdì (transkrypcja @swordandflower na Twitterze/X), Miyazaki nie chciał ponownie popełnić tego samego błędu, więc odmówił zgadywania, ile czasu zajmie graczom pokonanie Shadow of the Erdtree.

"Na czas zabawy" – zaczął Miyazaki. "Nie to ja powinienem odpowiadać na to pytanie. W przypadku Elden Ring podczas wywiadu powiedziałem, że ukończenie głównej gry zajmie około 30 godzin, ale po jej wydaniu wszyscy mówili mi, że kłamię, a to za mało czasu. Cóż, jako deweloperzy nieustannie testujemy i ulepszamy nasze gry, więc wiemy wszystko, co trzeba wiedzieć o grze. Z tego powodu nasz czas gry nie jest dobrym punktem odniesienia".

Reżyser Soulsborne potwierdził również, że Shadow of the Erdtree jest pierwszym i ostatnim DLC do Elden Ring, więc niezależnie od tego, nad czym FromSoftware pracuje dalej, będzie to nowe przedsięwzięcie.

Elden Ring

Powiązane teksty

Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości