Polski
Gamereactor
wiadomości
Avatar: Frontiers of Pandora

Massive pracował "codziennie, co tydzień, z ekspertami, którzy robią filmy" podczas tworzenia Avatar: Frontiers of Pandora

Szwedzki tytan tworzenia gier miał wiele pomocy, aby zapewnić, że jego wersja Pandory była tak wierna filmom, jak to tylko możliwe.

HQ

Każda osoba, która widziała filmy, ma własne zdanie na temat tego, co czyni Avatar wyjątkowym. Niezależnie od tego, czy chodzi o efekty wizualne, fabułę, występy, sposób, w jaki wykorzystuje najnowocześniejszą technologię do filmowania scen, lista jest długa. Ale jedynym obszarem, w którym wszyscy mogą się zgodzić, jest to, że uniwersum science-fiction Jamesa Camerona jest prawie niezrównane w tym, jak dostarcza poczucie cudu i opowiada historię poprzez swoje środowisko.

Nie trzeba dodawać, że w tym przypadku Ubisoft i Massive Entertainment mają wiele do zrobienia, gdy dają nam interaktywną wersję Pandory w Avatar: Frontiers of Pandora, ponieważ ta gra zabiera nas do nowej części planety (lub księżyca, jeśli jesteśmy pedantyczni), miejsca z nową florą i fauną. Z nowymi gatunkami do poznania i nie tylko, niedawno mieliśmy okazję spotkać się z dyrektorem kreatywnym Magnusem Jansénem, aby dowiedzieć się, jak Massive podszedł do budowania nowego kontynentu, który wciąż jest wierny wszechświatowi Avatar.

HQ

"To są duże buty do wypełnienia. Zrobić coś, co pasuje i jest godne bycia w kanonie Avatara" - powiedział Jansén, zapytany o stworzenie nowego kontynentu Pandory pełnego życia. "Ale mamy tam ekspertów, którzy nam pomogą. To współtworzenie. Pracujemy codziennie, co tydzień, z ekspertami, którzy robią filmy. Pracujemy z projektantem kostiumów, z projektantem stworzeń, z dyrektorami artystycznymi, a oni są tam na każdym kroku, aby pomóc nam stworzyć nowe regiony, nowe biomy, nową florę, faunę, postacie, klany, kultury. Mamy pomoc od najlepszych. Myślę, że są również trochę podekscytowani robieniem czegoś, co jest interaktywne. "

Jeśli chodzi o to, kim są ci eksperci, są zespołem Lightstorm Entertainment, firmy produkcyjnej założonej przez Jamesa Camerona w 1990 roku. Jansén opowiedział także trochę o tym, jak to jest pracować z tą utalentowaną firmą produkcyjną i jak pomogli Massive stworzyć Frontiers of Pandora.

"Praca z zespołem Lightstorm jest bardzo pomocna, ponieważ jest żywą rzeczą. Pandora i świat Awatara nie jest starym, uśpionym miejscem. Pojawiają się nowe filmy, więc jest to bardzo dynamiczne i móc dodać do tej dynamiki, aby wprowadzić zupełnie nowe historie, nowe postacie i nowe doświadczenia do Avatara, to fantastyczne. "

Aby dowiedzieć się więcej o Avatar: Frontiers of Pandora, możesz przeczytaj naszą najnowszą zapowiedź gry tutaj i spróbuj zagrać w nią sam, gdy pojawi się na PC, PS5 i konsolach Xbox Series 7 grudnia.

Avatar: Frontiers of Pandora

Powiązane teksty

0
Avatar: Frontiers of Pandora Score

Avatar: Frontiers of Pandora

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Podejście Massive do serii science-fiction Jamesa Camerona jest tutaj, ale czy wkracza na nowy grunt, jak przyzwyczailiśmy się oczekiwać od dewelopera, czy jest to raczej Far Cry z jego typowego dzieła.Wczytywanie następnej zawartości