Polski
Gamereactor
wiadomości
Super Mario Bros. Wonder

Masahiro Sakurai jest zachwycony Spider-Manem 2 i Super Mario Bros. Wonder

"Oba są arcydziełami, które mogę polecić każdemu".

HQ

Cóż za rok niezapomnianych gier pozostawia nam ten rok 2023 (tak, to prawie zdanie, którego moglibyśmy używać co roku). Hogwarts Legacy, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Diablo IV, Baldur's Gate III, Assassin's Creed Mirage, Pikmin 4, Cocoon, Dredge, Dave the Diver i wiele innych, dużych i małych, które licytują naszą uwagę od pierwszego dnia. Październik był jednym z najbardziej intensywnych miesięcy, jeśli chodzi o premiery, a w ostatni piątek 20 stycznia do sklepów trafiły jednocześnie dwie wagi ciężkie: Marvel's Spider-Man 2 i Super Mario Bros. Wonder.

Możliwe, że wielu z was musiało wybrać jedną lub drugą grę w dzisiejszych czasach, ale naprawdę zalecamy, aby nie odkładać na bok żadnej z nich, aby popaść w zapomnienie, ponieważ obie są prawdziwymi arcydziełami. I nie mówię tego sam, ale jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych postaci, które przeszły przez branżę: Masahiro Sakurai.

Słynny projektant gier takich jak Super Smash Bros. Ultimate wyznał na X, że spędził cały weekend grając w oba tytuły i właśnie je ukończył. Werdykt? Kochał ich obu. Mówi dosłownie: "Myślę, że oba są arcydziełami, które mogę polecić każdemu. Nowe gry są niesamowite i dziękuję im za ich stworzenie".

Myślę, że możemy zgodzić się z Sakurai-san, że SMB Wonder i Spider-Man 2 były niesamowite i że wszyscy gracze powinni je przynajmniej sprawdzić. Czy już to robisz? W takim razie możesz zapoznać się z tymi wskazówkami i poradami dla Spideya lub tymi kompletnymi przewodnikami po zdobywaniu wszystkich medali, znajdowaniu Kapitana Ropucha i dotarciu do Specjalnego Świata i ukończeniu wszystkich światów w Super Mario Bros. Wonder.

Super Mario Bros. WonderSuper Mario Bros. Wonder
Super Mario Bros. Wonder

Powiązane teksty

0
Super Mario Bros. WonderScore

Super Mario Bros. Wonder

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Mario i jego przyjaciele powracają w świeżej i ekscytującej platformówce 2D, która zabiera załogę do bujnego, tętniącego życiem i fantastycznego Królestwa Kwiatów.Wczytywanie następnej zawartości