Polski
Gamereactor
wiadomości
Mandragora

Mandragora, soulslike, który stanie się rzeczywistością w tym roku po zmianie redaktora

Miał zostać wydany przez Marvelous, jednak My.Games ostatecznie go dostało.

To było mniej więcej na początku 2022 roku, kiedy Mandragora zaczął robić fale w naszej branży. Fuzja RPG akcji i metroidvanii z podtekstem w stylu Darksouls błąkała się po KickStaterze w poszukiwaniu funduszy. Ostatecznie Marvelous zdecydował się przyjąć rolę wydawcy i posunął się nawet do tego, że obiecał wczesne wydanie, choć nie określono daty. Niemniej jednak wydali wersję beta, którą mogliśmy przetestować i napisaliśmy artykuł z naszymi pierwszymi wrażeniami.

Nagle nad projektem Primal Game Studio zapadła cisza i do tej pory nie słyszeliśmy o nim nic więcej. My.Games zapowiedziało Mandragora w swojej prezentacji na żywo, zapewniając o jego premierze pod koniec tego roku.

HQ

W rzeczywistości ujawniono niewiele więcej informacji niż było wcześniej dostępnych; To tytuł, w którym mroczna magia i mroczna estetyka odgrywają znaczącą rolę. Gracz wyruszy w metroidvanię RPG 2,5D z czarami i czarną magią, a tworzenie broni, zbroi i amuletów będzie niezbędne do postępu. Studio obiecuje złożony tytuł soulslike, w którym każdy wampir z wyspy Braer i każdy boss będą coraz bardziej "przerażający". Aby uzyskać bardziej szczegółowe wyjaśnienie tego, co już wiadomo, sprawdź tutaj, będziesz zainteresowany.

Na koniec jedną z wiadomości, o których nie wiedzieliśmy, jest to, że zostanie wydana nie tylko na PC, ale także na PlayStation 5 i Xbox Series. Ponadto pokazali nowe obrazy Mandragora i zarówno grafika, jak i projekt są wysokiej jakości. Zobaczymy, czy tak dalej będzie i miejmy nadzieję, że w przeciwieństwie do dwóch lat temu, tym razem będziemy mogli mieć go przy sobie od jesieni.

Mandragora
MandragoraMandragora
MandragoraMandragora

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości