Magic Knight Rayearth wraca do mody, a zapowiedź pojawi się już w przyszłym miesiącu
Clamp szykuje się, by wysłać swoje bohaterki z powrotem do fantastycznego świata Cephiro na nowe przygody.
Wszystko, co stare, znów jest nowe, i to prawda nie tylko w Hollywood, ale także w Japonii, gdzie jesienią zeszłej nocy potwierdzono, że Magic Knight Rayearth wraca do mody. Będzie to swego rodzaju reboot zaprojektowany, by powitać nowych fanów, którzy poznają trzy młode kobiety: Hikaru Shidou, Umi Ryuuzaki i Fuu Hououji, i dołączą do nich w ich przygodach.
Wiemy już, że nowa seria ma premierę w tym roku, ale nie ujawniono jeszcze konkretnej daty, poza tym, że odbędzie się to w październiku. Mimo to jest szansa, by zobaczyć ją po raz pierwszy jeszcze wcześniej. Organizatorzy Anime Expo 2026 ogłosili, że seria zadebiutuje podczas konwencji w Los Angeles. Trwa od 2 do 4 lipca, więc został tylko miesiąc do pierwszych wrażeń.
Magic Knight Rayearth zaczęło się jako manga w 1993 roku, a rok później wydano jako anime i zdobyło ogromną popularność. Wydano także gry oparte na tej serii, a szczególnie piękna gra fabularna Segi z 1995 roku na Saturna (obecnie prawdziwy skarb kolekcjonerski, ale jest niezwykle droga w zakupie) jest często uważana za wyróżniającą się grę.
Jakie masz nadzieje na powrót Magic Knight Rayearth ?


