Polski
Gamereactor
wiadomości
Lords of the Fallen

Lords of the Fallen świętuje Halloween z nową aktualizacją

Wykonując ograniczone czasowo zadanie, gracze mogą odblokować nowy, ekskluzywny hełm z dyni.

HQ

Deweloper Lords of Fallen, Hexworks, świętuje Halloween, wprowadzając nową, zabawnie zatytułowaną aktualizację o nazwie "Pumpkin Patch".

Od 26 października do 2 listopada Mournstead będzie udekorowany halloweenowymi przedmiotami, a gracze będą mogli wyruszyć na ograniczoną czasowo misję, aby odblokować nowy, ekskluzywny hełm z dyni.

Oprócz tego aktualizacja zmniejsza również zagęszczenie wrogów w niektórych lokalizacjach i przywraca rozgrywkę międzyplatformową, o której wcześniej informowaliśmy , że została wyłączona. Poprawia również ogólną wydajność i usuwa kilka pozostałości w trybie Nowej Gry Plus.

Wraz z aktualizacją Hexworks zachęca również graczy do przesyłania zdjęć z gry zrobionych w trybie fotograficznym. Najlepsze z tych zdjęć będą następnie eksponowane na nowojorskim Times Square przez dwa tygodnie.

Lords of the Fallen

Dzięki, Game Rant.

Powiązane teksty

0
Lords of the FallenScore

Lords of the Fallen

RECENZJA. Przez Kieran Harris

Hexworks zrestartował swoją grę RPG akcji podobną do Soulsów, a my spędziliśmy ostatni tydzień na eksploracji jej równoległych światów i stawianiu czoła wszelkiego rodzaju trudnym wrogom.Wczytywanie następnej zawartości