Polski
Gamereactor
wiadomości
Saints Row

Listopadowa aktualizacja Saints Row przyniesie 200 poprawek błędów

Volition pracuje nad ulepszeniem gry, zanim wprowadzi zawartość popremierową.

HQ

Saints Row jest już dostępne od prawie dwóch miesięcy, a mimo to deweloper Volition musi jeszcze zrobić wiele zamieszania na temat dodatków do zawartości po premierze. Powodem tego jest to, że zespół zamiast tego koncentruje swoje wysiłki na ulepszaniu gry i usuwaniu wydajności i błędów, które nękają ją od czasu premiery.

Jak zauważono w poście na blogu, powiedziano nam, że zamiast tworzyć mapy drogowe na przyszłość, zespół zamiast tego porzuci listopadową aktualizację, która przyniesie "ponad 200 poprawek błędów i ulepszeń stabilności" do gry, ze "szczególnym naciskiem na wyzwania, ogólną stabilność i współpracę".

Aby dodać do tego, listopadowa aktualizacja będzie zawierać początek szeregu poprawek jakości życia, w tym zmniejszenie liczby powtórzeń w niektórych działaniach, bardziej satysfakcjonujące wyzwania, lepsze pojazdy i wiele innych. Mówi się, że te ulepszenia QoL powinny pojawić się "szybko" i że możemy spodziewać się dalszych informacji wkrótce.

Rok 2022 przyniesie jednak kilka nowych dodatków kosmetycznych w postaci darmowych pakietów dostępnych dla wszystkich graczy oraz płatnych, które są częścią Expansion Pass. Pierwszym z nich będzie pakiet Front to Back Pack, który jest już dostępny.

Wreszcie, patrząc na rok 2023 i przyszłość, możemy spodziewać się nowej zawartości fabularnej, doświadczeń z rozgrywki i obszarów miasta do odkrycia, a wszystko to oprócz dodatkowych pakietów kosmetycznych, aktualizacji QoL i poprawek błędów.

Saints Row

Powiązane teksty

0
Rząd ŚwiętychScore

Rząd Świętych

RECENZJA. Przez Marie Lijegren

Spędziliśmy trochę czasu w pustynnym miasteczku Santa Ileso, w reboocie klasycznej serii akcji Volition.Wczytywanie następnej zawartości