Polski
Gamereactor
wiadomości
Saints Row

Listopadowa aktualizacja Saints Row jest uważana za "bestię"

Współpraca, wyzwania, QoL, przedmioty kolekcjonerskie i nowe funkcje są planowane.

HQ

Kiedy Saints Row zadebiutowało w sierpniu, gra dotarła do stanu, który nie był dokładnie zgodny z oczekiwaniami fanów. Doprowadziło to dewelopera Volition do ogłoszenia, że wyda całą listę łat i aktualizacji, aby dostosować grę do tego, co obiecano. Mieliśmy już kilka aktualizacji, które to zrobiły, a teraz wszystkie oczy są zwrócone na listopad i to, co przyniesie ta łatka.

Chociaż nie wiemy, co dokładnie zostanie naprawione i rozwiązane tutaj, deweloper wydał oświadczenie , w którym dotyka niektórych planowanych zmian i mówił o tym, dlaczego trwa to dłużej niż oczekiwano.

Listopadowa aktualizacja pojawi się jeszcze w tym miesiącu i jest obecnie testowana i certyfikowana, aby mogła zostać wydana na wszystkich platformach. To wymaga czasu, ponieważ, jak to ujął Volition, "zawiera ponad 200 poprawek i aktualizacji jakości życia, więc jest to bestia!"

Jeśli chodzi o to, co naprawi, pojawią się ulepszenia kooperacji, wyzwań i przedmiotów kolekcjonerskich, a także poprawki jakości życia w walce, świecie Santa Ileso, PS5 Haptic Feedback i innych, z których wszystkie zostaną szczegółowo przekazane przed wydaniem łatki.

Mówi się, że jest "duży!"

Saints Row

Powiązane teksty

0
Rząd ŚwiętychScore

Rząd Świętych

RECENZJA. Przez Marie Lijegren

Spędziliśmy trochę czasu w pustynnym miasteczku Santa Ileso, w reboocie klasycznej serii akcji Volition.Wczytywanie następnej zawartości