Polski
Gamereactor
wiadomości
Celeste

Kolejny tydzień, kolejne darmówki

Tym razem nie tylko Epic Games Store nas rozpieszcza.

HQ

Bez zbędnego przedłużania od razu przejdźmy do rzeczy. Jeśli posiadacie konto na Epic Games Store - a wiem, że na pewno takie macie - to już od dziś możecie dodać do swojej cyfrowej biblioteczki kolejne dwa wysoko oceniane tytuły niezależne. Tym razem padło na dwuwymiarowe platformówki, choć to jedyne co je łączy.

Inside to mroczna i ciężka opowieść, do której przedstawienie nie użyto ani jednego słowa. Wszystko przekazywane jest za pomocą obrazów i scen dziejących się w tle; są z dala od głównego bohatera, ale jednocześnie czuć, że to co się tam dzieje ma na niego ogromny wpływ. Niesamowite przeżycie i przy okazji kompetentna gra.

Nawet jeśli nie interesujecie się grami niezależnymi, to Celeste na pewno obiło się Wam o uszy. Obsypana wieloma nagrodami ultra trudna, pixelartowa platformówka, w której główna bohaterka próbuje przezwyciężyć swoje ograniczenia i wspiąć się na wysoką górę.

Obie te gry będę darmowe do piatego września, więc macie jeszcze dużo czasu na skorzystanie z okazji. A już za tydzień Abzu i The End is Night, więc też niezgorzej.

Ale obiecałem Wam przecież coś jeszcze, prawda? No to łapcie DIRT Rally na Humble Bundle.

Celeste
Celeste
Celeste

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości