Polski
Gamereactor
wiadomości
Aquaman and the Lost Kingdom

Jason Momoa wątpi, że ponownie zagra Aquamana

"Niekoniecznie chcę, żeby to był koniec... ale nie sądzę, żeby to był tak naprawdę wybór".

HQ

Na drugi film o Aquamanie musieliśmy długo czekać, a ponieważ do premiery pozostał już zaledwie tydzień, wielkim pytaniem jest, czy będzie to powrót do formy dla DC, czy kolejna z wielu klap ostatnich lat.

Wtedy możesz również pomyśleć o tym, czy kiedykolwiek ponownie zobaczymy Jasona Momoę w roli Aquamana, biorąc pod uwagę wszystkie przetasowania dokonane wewnętrznie po przejęciu władzy przez Petera Safrana i Jamesa Gunna.

I czy jest przyszłość dla Aquamana, przynajmniej dla samego Momoa, cóż, jest to coś, co jest bardzo wątpliwe, zgodnie z nowym wywiadem dla Entertainment Tonight, w którym powiedział:

"Niekoniecznie chcę, żeby to był koniec... ale nie sądzę, żeby to był tak naprawdę wybór... Prawda jest taka, że jeśli publiczność to pokocha, to jest taka możliwość. Ale w tej chwili myślę sobie: "Nie wygląda to zbyt dobrze". "

"Jeśli jest dla mnie miejsce w ich świecie, chciałbym być jego częścią. To jest mój dom. Warner i DC to zdecydowanie mój dom. To wszystko, co powiem."

Czy uważasz, że to będzie koniec Momoa jako Aquamana i jakie są twoje oczekiwania wobec Aquaman and the Lost Kingdom ?

Aquaman and the Lost Kingdom

Powiązane teksty

0
Aquaman and the Lost Kingdom

Aquaman and the Lost Kingdom

RECENZJA FILMU. Przez André Lamartine

Aquaman gubi się w Zaginionym Królestwie, sequelu, który tak naprawdę nie udaje się w niczym poza tym, że jest nudny i powoduje maksymalną irytację...Wczytywanie następnej zawartości