Polski
Gamereactor
wiadomości
The Crew Motorfest

Hoonigans przybywają do The Crew Motorfest w drugim sezonie

Dowiedzieliśmy się wszystkiego o planach The Crew 2 na rok 6.

HQ

Ubisoft niedawno miał wybuch informacji o serii The Crew. W ramach The Crew Summer Showcase francuskiej firmy powiedziano nam więcej o szóstym roku zawartości The Crew 2 i nieco więcej o planach dotyczących popremierowych dodatków The Crew Motorfest.

HQ

Dla The Crew 2 Ubisoft ujawnił, że w roku 6 (sezon 9 i później) zadebiutuje funkcja Race Creator, pozwalając graczom na budowanie własnych ras dla społeczności. Podobnie, pierwszy z dwóch odcinków sezonu 9 wprowadzi nowe historie i wydarzenia American Legends i umieści graczy za kierownicą Bugatti Chiron Sport 300+ Divine Edition, Ford Mustang Boss 429 Lime Edition, Chevrolet Camaro RS Ghost Edition i Nissan GT-R Haru Edition. Mówi się również, że te nowe historie mają elementy narracyjne i fabularne, które łączą The Crew 2 z The Crew Motorfest.

Mówiąc o nadchodzącej grze, Ubisoft ujawnił, że The Crew Motorfest wprowadzi Hoonigans do gry w drugim sezonie wsparcia po premierze. Ponieważ wcześniej poinformowaliśmy, że sezon 1 będzie obracał się wokół amerykańskich mięśni i kultowych pojazdów, oznacza to, że czekamy tylko na wiadomość o sezonie 3, aby mieć pełne wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądał rok 1 The Crew Motorfest - ponieważ każdy sezon będzie trwał około czterech miesięcy.

W przeciwnym razie dodano The Crew Motorfest będzie miał styl Riders Republic, ponieważ co godzinę gra wyścigowa będzie gościć pojedynki bezpośrednie i Grand Race, w którym 28 kierowców rywalizuje na losowo wygenerowanych torach nad hawajską wyspą.

Na koniec, jeśli chodzi o obie gry, Ubisoft zauważył, że funkcja importu, która pozwala graczom na przeniesienie The Crew 2 samochodów do The Crew Motorfest, pozwoli użytkownikom importować dowolny samochód z The Crew 2 sezonu 8 lub wcześniejszego w dniu premiery - a następnie zobaczy o wsparciu importu samochodów od sezonu 9 i później w późniejszym terminie.

The Crew Motorfest

Powiązane teksty

0
The Crew MotorfestScore

The Crew Motorfest

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wylądowaliśmy na wyspie Oahu i wcisnęliśmy pedał do dechy w najnowszym wyścigu z otwartym światem od Wieży Kości Słoniowej Ubisoftu.Wczytywanie następnej zawartości