Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

Heroic usunął dwóch swoich członków z powodu domniemanego nadużycia zaufania

To wszystko otacza stavn i jabbi.

HQ

Heroic był w tym roku na fali w konkurencyjnej przestrzeni Counter-Strike, wygrywając BLAST Premier: Spring Final i zajmując drugie miejsce na IEM Katowice 2023. Ale teraz zespół boryka się z wieloma wewnętrznymi problemami, które rozrywają jego zespół.

Na początku tego miesiąca zespół ogłosił, że pozwoli Casperowi "cadiaN" Møllerowi zbadać inne opcje, a teraz wyszedł na jaw powód. Oświadczenie ujawnia, że cadiaN został zmuszony do opuszczenia zespołu przez kolegów z drużyny Martina "stavna" Lunda i Jakoba "jabbi" Nygaarda, a wszystko to w ramach umowy, że po znalezieniu zastępstwa dla cadiaN przedłużą swoje kontrakty z zespołem.

Jednak teraz, gdy nadszedł czas na przedłużenie kontraktu, Heroic ujawnił, że Stavn i Jabbi mają plany na przyszłość z konkurencyjną organizacją, Astralis, mimo że wciąż mają 10 miesięcy na swoich kontraktach Heroic. Doprowadziło to do naruszenia zaufania i oznaczało, że Heroic zdecydował się usunąć obu graczy z zespołu.

Mówiąc o planach na przyszłość, Heroic dodaje: "Zajmując się krótkoterminową niepewnością i planując długoterminowe rozwiązanie, ambicją Heroic jest przywrócenie stavn i jabbi. Nasz sztab szkoleniowy przygotował plan, który ma pomóc im w potencjalnym powrocie do wyjściowego składu.

Pełne oświadczenie Heroic można znaleźć poniżej.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości