LIVE
HQ
logo hd live | Serum
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   wiadomości
   Hello Neighbor 2

   Hello Neighbor 2 pojawi się na PS4 i PS5

   Wcześniej był ogłaszany tylko na konsole Xbox i PC.

   HQ

   Wszyscy wiemy, że Hello Neighbor, przygodowa gra akcji, w której musisz dostać się do piwnicy domu sąsiada, doczeka się kontynuacji.

   W 2020 roku, podczas pre-show Geoffa Keighleya na Summer Game Fest, programista tinyBuild ogłosił, że Hello Neighbor 2 pojawi się na komputerach PC i konsolach Xbox w 2021 roku. Cóż, jak mogłeś zauważyć, w zeszłym roku ta gra typu stealth horror nie została wydana zgodnie z planem (na Steamie mówi się, że zostanie wydana, gdy „wprowadzą się nowi sąsiedzi"), a teraz wydaje się, że kolejni wścibscy gracze będą mogli cieszyć się odkrywaniem sekretów przerażającego sąsiada.

   Za pośrednictwem tweeta ogłoszono, że Hello Neighbor 2 pojawi się również na PlayStation 4 i PlayStation 5, poza wcześniej zapowiedzianymi platformami PC i Xbox. Przedsprzedaż gry zostanie otwarta w PlayStation Store 7 kwietnia, a jeśli zdecydujesz się ją kupić, możesz natychmiast uzyskać dostęp do ekskluzywnej wersji beta, która rozpocznie się tego samego dnia.

   Więcej szczegółów znajdziesz w poście dewelopera na PlayStation Blog. Aha, i nie zapomnij rzucić okiem na nowy zwiastun poniżej!

   HQ
   Hello Neighbor 2

   Powiązane teksty   Wczytywanie następnej zawartości