Polski
Gamereactor
wiadomości
The Crew Motorfest

Hawaje to "idealne miejsce" lub The Crew Motorfest na liście odtwarzania, powiedzmy Ubisoft

Spotkaliśmy się z kilkoma deweloperami z Ivory Tower, aby dowiedzieć się więcej o tytule wyścigowym.

HQ

Jeszcze w tym roku fanatycy motoryzacji udadzą się na Hawaje, aby doświadczyć kolejnego rozdziału w serii The Crew firmy Ubisoft. Znany jako The Crew Motorfest, ten tytuł wydaje się mieć odcienie Forza Horizon, ponieważ obraca się wokół festiwalu dla motorheadów, a wszystko to w otwartym świecie, który ma wszelkiego rodzaju sztuczki i smakołyki.

Podczas gdy ostatnio miałem okazję zagrać w The Crew Motorfest w Los Angeles, miałem również okazję spotkać się z kilkoma programistami z Ivory Tower Ubisoftu, aby dowiedzieć się więcej o tym wyścigowym doświadczeniu.

The Crew Motorfest

Podczas tego wywiadu, który możecie obejrzeć w całości poniżej, zapytałem starszego dyrektora kreatywnego Stéphane'a Beleya o to, dlaczego zespół wybrał Hawaje jako gospodarza gry.

"Zdecydowaliśmy się pojechać na Hawaje, ponieważ dla nas było to idealne miejsce. To naprawdę zabawny plac zabaw, na którym można cieszyć się wszystkimi typami pojazdów. To naprawdę idealna lokalizacja dla wszystkich "- powiedział Beley.

"Masz tak wiele różnych biomów do zbadania i odkrycia. Będziesz ścigać się ulicami Honolulu lub po prostu iść i przygód głęboko przez bujny las deszczowy lub pójdziesz na wulkan lub na plażę. Jest naprawdę tak wiele miejsc do odkrycia, ale dla nas było to idealne miejsce na listę odtwarzania, aby wykorzystać całą tę różnorodność kultury samochodowej na pięknej wyspie z piękną grafiką. "

The Crew Motorfest pojawi się na PC, PlayStation i konsolach Xbox 14 września 2023 r.

HQ

Powiązane teksty

0
The Crew MotorfestScore

The Crew Motorfest

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wylądowaliśmy na wyspie Oahu i wcisnęliśmy pedał do dechy w najnowszym wyścigu z otwartym światem od Wieży Kości Słoniowej Ubisoftu.Wczytywanie następnej zawartości