Polski
Gamereactor
wiadomości
Hades

Hades pojawi się na Netflix już za dwa tygodnie

Cieszący się ogromnym uznaniem roguelike firmy Supergiant pojawi się na urządzeniach mobilnych wyłącznie za pośrednictwem streamera.

HQ

Netflix ujawnił jakiś czas temu, że podejmuje ogromne zaangażowanie w sektor gier, zapewniając swoim subskrybentom szereg grywalnych doświadczeń bez dodatkowych kosztów. Skład ten powiększał się na przestrzeni miesięcy, ostatnio nawet w nowym Rainbow Six: SMOL, ale wkrótce dołączy do niego również Supergiant Games ' cieszący się ogromnym uznaniem roguelike Hades.

Jakiś czas temu potwierdzono, że Hades zadebiutuje na streamerze, ale nigdy nie podano konkretnej daty. Aż do teraz. Supergiant zostanie uruchomiony Hades jako aplikacja mobilna wyłącznie za pośrednictwem serwisu Netflix w dniu 19 marca 2024 r. , a aby omówić tę premierę, dyrektor kreatywny Greg Kasavin przemawiał przy okrągłym stole, aby wyjaśnić, w jaki sposób Hades przeszedł na urządzenia mobilne.

"Naszym głównym celem było uczynienie z tego bezkompromisowej wersji Hades. Nie iść na skróty – zaczął Kasawin. "Ponieważ gra jest tak dobrze oceniana, szczerze mówiąc, nie chcieliśmy z nią zbytnio zadzierać, podobnie jak w przypadku poprzednich wersji gry, nie zrobiliśmy kilku popremierowych DLC ani nic w tym stylu. Tworzyliśmy grę we wczesnym dostępie, a naszym celem było stworzenie kompletnej gry, więc kiedy skończyliśmy, czuliśmy, że prawie dotarliśmy do celu. Ta nowa mobilna wersja Hades to ta gra, z całą zawartością, z wszystkimi możliwymi setkami godzin rozgrywki i rozwijającej się historii i tak dalej."

Hades będzie używać sterowania dotykowego w tej wersji mobilnej, ale chociaż jest to dość powszechne w grach mobilnych, to, czego nie ma, to debiut tytułu tylko na jednej dużej platformie: jest to iOS. Jeśli chodzi o to, dlaczego Hades nie pojawia się w systemach Android, Kasavin również rzucił trochę światła na tę sprawę.

"Mobilna wersja gry, która się pojawia, jest na razie dostępna tylko na iOS. W przeszłości pracowaliśmy nad wieloma mobilnymi wersjami naszych gier i zawsze były one dostępne tylko na iOS, to właśnie w tym tkwi potencjał naszego studia deweloperskiego i to był nasz obszar, na którym się skupialiśmy. Wiemy, że istnieją inne urządzenia i platformy, jesteśmy pytani, czy Hades mogą wejść na tę platformę i tak dalej, i naprawdę doceniamy te pytania, ponieważ oznacza to, że jest zainteresowanie grą. Ale jako mały zespół zawsze musieliśmy być bardzo selektywni w kwestii tego, na czym skupiamy nasze wysiłki i chcieliśmy mieć pewność, że ta wersja gry jest tak dobra, jak to tylko możliwe, a to oznaczało pracę z platformą, którą już znaliśmy."

W związku z tym, że Hades pojawi się na Netflix za kilka tygodni, możesz obejrzeć zwiastun gry Netflix poniżej.

HQ
Hades

Powiązane teksty

HadesScore

Hades

RECENZJA. Przez Ricardo C. Esteves

"Jeśli lubisz gatunek roguelite, Hades jest doskonałą propozycją i oczywiście, jeśli jesteś fanem Supergiant Games, jest to obowiązkowe.Wczytywanie następnej zawartości