LIVE
HQ
logo hd live | MultiVersus
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   wiadomości
   Grand Theft Auto V

   Grand Theft Auto Online pozbywa się ważnej funkcji na PS4/Xbox One

   Nowe aktualizacje nadal będą pojawiać się na tych platformach, ale będą to kosztować.

   HQ

   Rockstar wierzy, że osiąga granice tego, co jest możliwe dla Grand Theft Auto Online na Xbox One i PS4. Tak więc, starając się dostarczać nam aktualizacje na tych platformach, będziemy musieli pożegnać się z ważną funkcją: edytorem klipów.

   Jak ujawnił Rockstar w nowym poście na blogu, funkcja zostanie usunięta 20 lutego na Xbox One i PS4. Nadal będzie dostępna jak zwykle w wersjach gry na PS5 i Xbox Series X/S, ale jeśli masz jakieś projekty na platformie starszej generacji, najwyższy czas, aby je ukończyć.

   "W miarę jak zbliżamy się do granic możliwości technicznych konsol poprzedniej generacji, podejmujemy niezbędne kroki, aby umożliwić przyszłe aktualizacje GTA Online na PlayStation 4 i Xbox One" – napisał Rockstar. "Ta aktualizacja pomoże zapewnić stabilność tych platform i aktualizować je o dodatki do GTA Online tak długo, jak to możliwe."

   Wygląda na to, że istnieje niezbyt odległa przyszłość, w której technologia PS4 i Xbox One po prostu nie pozwoli na dalsze aktualizacje, ale mamy nadzieję, że gry sprawią, że gracze starszej generacji poczują się, jakby nie zostali pominięci tak długo, jak to możliwe.

   Grand Theft Auto V

   Powiązane teksty   Wczytywanie następnej zawartości