Polski
Gamereactor
wiadomości
Persona 3 Reload

Gramy Persona 3 Reload na dzisiejszym GR Live

Dołącz do nas na godzinie otwarcia remake'u JRPG firmy Atlus.

HQ

Dzisiaj jest wielki dzień dla graczy na całym świecie, ponieważ nie tylko Suicide Squad: Kill the Justice League faktycznie debiutuje po kilku dniach wczesnego dostępu, ale także dobrze przyjęty remake Persona 3 Reload od Atlusa.

Ten tytuł ma na celu uchwycenie oryginalnej gry, jednocześnie aktualizując kilka przestarzałych obszarów i prezentując ją z nowoczesną i uderzającą grafiką. Jeśli podobała Ci się gra Persona 5 Royal i z niecierpliwością czekałeś na więcej przygód w tej serii JRPG, jest to gra, której nie chcesz przegapić.

Będziemy sprawdzać godzinę otwarcia Persona 3 Reload w dzisiejszym GR Live, gdzie nasza własna Rebeca będzie gościć wszystko o zwykłej porze 16:00 GMT / 17:00 CET. Koniecznie udajcie się na stronę główną GR Live, aby śledzić akcję na bieżąco.

A zanim to nastąpi, koniecznie przeczytaj naszą recenzję Persona 3 Reload tutaj lub obejrzyj naszą recenzję wideo poniżej.

HQ
Persona 3 Reload

Powiązane teksty

0
Persona 3 Reload Score

Persona 3 Reload

RECENZJA. Przez Anders Fischer

Anders przebił się przez Tartar i jest gotowy na werdykt w sprawie najnowszego remake'u Persony.Wczytywanie następnej zawartości