Polski
Gamereactor
wiadomości
Green Hell

Gra planszowa Green Hell ufundowana na Kickstarterze w zaledwie 7 godzin

HQ

1 września wystartowała kickstarterowa kampania gry planszowej Green Hell: The Board Game. Po zaledwie 7 godzinach twórcy z Galaktus Games mogli świętować osiągnięcie progu 100%, ustalonego na 200 000 złotych. Kwota ta gwarantuje realizację projektu. Ale to jeszcze nie koniec. Do zakończenia zbiórki pozostało jeszcze 16 dni i kolejne progi czekają na odblokowanie.

HQ

Pierwotnie zbiórka na Kickstarterze wystartowała 3 sierpnia. Jednak po pierwszych dniach twórcy podjęli trudną decyzję o jej anulowaniu, pomimo że zebrano 65% założonego celu, a do końca pozostało jeszcze dużo czasu. Postanowiono priorytetowo potraktować wiele z cennych uwag społeczności, która zgromadziła się wokół Green Hell: The Board Game. W odświeżonej wersji kampanii, która wystartowała 1 września, wiele z nich wprowadzono w życie. Przede wszystkim osiągnięto przystępniejszą cenę podstawowego zestawu - teraz wynosi ona 276 złotych, co umożliwi dotarcie do szerszego grona odbiorców. Wcześniej wyjściowy zestaw był droższy o ponad 160 złotych.

Na ten moment ponad 600 wspierającym udało się zebrać przeszło 260 000 złotych i tym samym odblokować dwa kolejne progi, które dodają do gry dodatkowe karty mapy i mechaniki, a licznik ciągle bije. Osoby, które zdecydują się wesprzeć projekt, otrzymają darmowy klucz do komputerowej gry Green Hell stworzonej przez studio Creepy Jar, jednak ich liczba jest limitowana, więc chętni muszą się spieszyć.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości