Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
artykuły
Hitman 3

GOTY 2021: #10 - Hitman 3

Skradanka od IO Interactive pozostaje jedną z najlepszych gier 2021 roku.

HQ

Znowu nadszedł ten czas w roku, kiedy odliczamy, jakie według nas są najlepsze gry ostatnich dwunastu miesięcy. Podobnie jak w przypadku podsumowania roku 2020, i tym razem odbyliśmy pogawędkę i sporządziliśmy listę gier, które uważamy za najlepsze. Na tej liście będziemy odliczać od naszego dziesiątego faworyta (od dzisiaj), aż do naszej osobistej Gry Roku, którą ukoronujemy 31 grudnia.

Rozpoczynając tę coroczną serię, przedstawiamy grę, która była jednym z pierwszych dużych wydań tego roku, grę, która wzięła ukochaną franczyzę i udoskonaliła ją, tworząc jedno z najbardziej wciągających i przyjemnych przeżyć skradankowych, jakie znaliśmy. To oczywiście Hitman 3.

HQ

Opracowany przez duńskie studio IO Interactive, Hitman 3 ujrzał powrót naszego ulubionego, apatycznego zabójcy w zupełnie nowym zestawie przygód, w którym Agent 47 miał za zadanie eliminować cele w różnych pięknych i złożonych lokacjach za wszelką cenę. Pomimo tego, że jest to threequel, Hitman 3 pokazał, czego IO Interactive nauczyło się pracując nad tą serią przez 20 lat, ponieważ pozostaje najbardziej wyrafinowanym i imponującym podejściem do gry z serii Hitman do tej pory.

To jest reklama:

Niezależnie od tego, czy wybierasz się do złotego, połyskującego drapacza chmur w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, czy zamiast tego wybierasz ciemne, zimne ulice Chongqing w Chinach, zakres poziomów Hitman 3 był tak wyjątkowy i precyzyjnie wykonany, że nawet po kilkukrotnym powtórzeniu coś nowego znalazło się do odkrycia pod powierzchnią. Dodaj do tego szeroką gamę broni, narzędzi i kostiumów, które pozwalają Agentowi 47 wtopić się w swoje cele i stawić im czoła za pomocą niezgłębionych kreatywnych metod. Hitman 3 pokazał mistrzowską klasę w projektowaniu piaskownicy, mistrzowską klasę, która pozostaje zabawna 11 miesięcy później dzięki wsparciu deweloperów.

Ale pomimo tego, że Hitman 3 jest świetnym przykładem dopracowanej i dobrze zaprojektowanej skradanki, ten tytuł wciąż ma głupie i lekkie korzenie, które łagodzi poważną zewnętrzną naturę serii. Możemy nie wyobrażać sobie banana lub gumowej kaczki jako broni o śmiertelnej lunecie, ale w rękach Agenta 47 nawet czołg-zabawka może zostać wykorzystana do zlikwidowania celu. Dodaj do tej głupiej natury szereg skomplikowanych zabójstw, w których możesz wyeliminować wroga eksplodującą piłką golfową lub raczej przyjąć bardziej bezpośrednie podejście, polegające na zmiażdżeniu śladu w tłoczni do winogron, a otrzymasz grę skradankową o niemal niezrównanej głębokości piaskownicy.

Hitman 3Hitman 3

Niezależnie od tego, czy Hitman 3 był twoją pierwszą wycieczką jako Agent 47, czy tylko ostatnią przygodą ze zręcznym pogromcą, ta gra została zaprojektowana tak, aby była łatwa do zrozumienia i podejścia, a jednocześnie miała wysoki pułap umiejętności, aby zapewnić rozrywkę nawet weteranom. IO poszło o krok dalej, zapewniając również grywalność na pierwszym planie, tworząc obszerną listę celów do pokonania na każdym poziomie, celów, które wymagały od graczy różnorodnego podejścia.

To jest reklama:

Dla tych, którym udało się pochylić głowę i wypełnić te obszerne listy kontrolne, IO zapewniło rozrywkę przez cały rok po premierze zawartości, która zapewniła ukończenie szeregu działań związanych z Siedmioma Grzechami Głównymi i wyzwań. IO Interactive poszło nawet o krok dalej ostatnio, zapewniając fanów, że przyszłość Agenta 47 jest wciąż świetlana, ujawniając, że nadchodzi cały drugi rok zawartości, w tym bardziej oczekiwane ulepszenia gry, takie jak obsługa Ray Tracingu na PC.

Hitman 3 posłużył również jako sposób na połączenie przez IO swojej zrestartowanej serii z całą zawartością z gier Hitman i Hitman 2, którą można było odtwarzać za pośrednictwem Hitmana 3. Przyznano, że proces łączenia tych gier początkowo napotkał różne wyzwania, w tym awarię interaktywnej witryny kont IO z powodu dużego popytu na jej usługi, ale ostatecznie wysiłek popłacił udaną premierą.

Hitman 3

Niezależnie od tego, jak na to spojrzysz, Hitman 3 pozostaje jednym z najlepszych tytułów 2021 roku. Duński deweloper po raz kolejny potwierdził swoją biegłość w tworzeniu gier skradankowych, biegłość, która jeszcze bardziej ekscytuje nas tym, co nadejdzie w Hitmanie 3, przyszłości serii Hitman i tym, jak utalentowany zespół poradzi sobie z zupełnie nową przygodą Agenta 007 w dalszej kolejności.

Chociaż uwielbiamy tę grę odkąd po raz pierwszy zaszczyciła nas w styczniu, rywalizacja między najlepszymi tytułami 2021 roku jest bardzo trudna. W innym roku Hitman 3 mógłby znaleźć się na samym szczycie rankingu, ale w 2021 zasługuje na uznanie wśród najlepszych, a my mamy tylko pochwałę dla IO Interactive za imponujący projekt, który dostarczyli fanom.

HQ
Hitman 3Hitman 3
Hitman 3Hitman 3

Powiązane teksty

0
Hitman 3Score

Hitman 3

RECENZJA. Przez Ben Lyons

IO Interactive kończy trylogię World of Assassination z przytupem.Wczytywanie następnej zawartości