Polski
Gamereactor
wiadomości
Glassbreakers: Champions of Moss

Glassbreakers: Champions of Moss przedstawia nowego bohatera i zapowiada otwartą betę na Steam VR

A w tytule będzie specjalne wydarzenie również na Meta Quest 2 do 5 października.

Polyarc ogłosił kolejny krok w swojej drodze do wydania Glassbreakers: Champions of Moss. Tytuł VR, dostępny do tej pory na Meta Quest 2 przez App Lab, rozpoczyna dziś okres otwartej bety w Steam i świętuje wprowadzenie nowego bohatera. To MJ22, pieszczotliwie znany jako "Mojo", z własnym stylem, ale znanym fanom serii Moss.

Mojo przynosi nowy "hak" i jest podobny do stalowych żołnierzy, z którymi masz do czynienia w Moss i Moss: Book II, ale ten wydaje się być obdarzony wolą. "Dzięki umiejętnościom Mojo możesz po raz pierwszy fizycznie manipulować pozycjami mistrzów przeciwnika, wprowadzając do gry unikalne elementy taktyczne" - mówi Saint Girons. "Widzieliśmy już kreatywne sposoby, w jakie gracze wykorzystywali umiejętności Mojo, aby zmienić tempo gry za pomocą jednej akcji i nie poprzestajemy na Mojo. Z niecierpliwością czekamy na włączenie do gry jeszcze większej liczby bohaterów i funkcji w ramach naszego zaangażowania w służbę na żywo. "

Ruch i umiejętności Mistrzów były czymś, o czym dyrektor projektowy Glassbreakers, Danny Bulla, również mówił na Gamescomie. "Prawdopodobnie myślisz, że kontrolowanie trzech bohaterów jest trochę naciągane, jeśli jest wystarczająco trudne, aby kontrolować jednego. Uprościliśmy go, aby ułatwić podejście i spróbować zmniejszyć obciążenie poznawcze graczy, więc jest to łatwe. (...) Czerpaliśmy część inspiracji z innych strategii czasu rzeczywistego, ale połączyliśmy ją z wirtualną rzeczywistością.

HQ

"

Oprócz tej postaci, Polyarc organizuje również specjalne wydarzenie o nazwie "Chest Quest". Od teraz do 5 października studio zwiększyło tempo, w jakim gracze podnoszą swoje cotygodniowe skrzynie, aby szybciej awansować.

Czy zamierzasz wypróbować otwartą betę Glassbreakers: Champions of Moss, która rozpoczęła się na Steam?

Glassbreakers: Champions of Moss

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości