Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
artykuły

Game On - Wciskamy Restart

Zmieniamy nasze plany. Oto wszystko, co musicie wiedzieć.

HQ

Wiele się wydarzyło od czasu, gdy po raz pierwszy poinformowaliśmy Was o Game Onie, naszym letnim programie związanym z ekskluzywnymi newsami i artykułami o grach wideo. Uznaliśmy, że będzie to świetna okazja dla wydawców i deweloperów, by porozmawiali z Wami za naszym pośrednictwem o swoich nadchodzących projektach. Akcja miałaby zastąpić targi E3, które w normalnych okolicznościach pewnie właśnie teraz by się odbywały, ale zostały odwołane z powodu trwającej pandemii koronawirusa.

W związku z tym kilka tygodni temu rozpoczęliśmy przygotowania do dziesiątek ciekawych ogłoszeń i zapowiedzi i w większości odnieśliśmy sukces. Chcielibyśmy jednak zrezygnować z części naszych planów, by zwrócić uwagę naszych czytelników na ruch Black Lives Matter, który słusznie zdominował tematy rozmów i zmienił priorytety, jak również wywołał pewną introspekcję za kulisami redakcji, gdy zastanawialiśmy się, jak najodpowiedniej moglibyśmy okazać naszą solidarność wobec osób dotkniętych rasizmem.

Ostatecznie postanowiliśmy nie anulować Game Onu, ale zmieniamy plan. Nadal będziemy publikować ekskluzywne wywiady i wiadomości. Nadal będziemy relacjonować wydarzenia online prowadzone przez Microsoft, Sony i wszystkich głównych wydawców, takich jak EA i Ubisoft, i nadal będziemy pisać o najciekawszych grach w nadchodzących dniach i tygodniach. Nie będziemy jednak próbować wcisnąć wszystkiego, co dla Was przygotowaliśmy, w pięć krótkich dni.

Game On będzie działać od teraz do końca lata, a jego kulminacją będzie Gamescom pod koniec sierpnia. Do tego czasu dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Wam odrobinę ucieczki od trudnych realiów świata zewnętrznego dzięki nowym i ekskluzywnym treściom o pasji, która nas łączy.

To jest reklama:

Mamy nadzieję, że zrozumiecie naszą decyzję. Nie możemy się doczekać spędzenia kilku tygodni na dzieleniu się z Wami naszą pracą. Dziękujemy.

Game On - Wciskamy Restart


Wczytywanie następnej zawartości