Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

G2 Esports rozstaje się z jks

Po kilku miesiącach nieaktywności australijski gracz Counter-Strike'a został zwolniony z zespołu.

HQ

G2 Esports zdecydował się na niewielką zmianę w swojej drużynie Counter-Strike 2 przed turniejem PGL Major Copenhagen 2024. Na kilka tygodni przed tym wielkim wydarzeniem, G2 zdecydowało się zwolnić Justina "jksa" Savage'a, po tym jak australijski profesjonalista spędził ostatnie kilka miesięcy na ławce rezerwowych.

G2 nie podało dokładnego powodu zwolnienia jks, ale gracz CS zabrał głos w rozmowie z X: "Chcę tylko podziękować wszystkim pracującym w G2 za czas, w którym tam byłem. Jako drużyna odnieśliśmy trzy zwycięstwa w wielkich turniejach, co zapamiętam na zawsze. Jestem naprawdę wdzięczny za wspólnie spędzony czas i życzę wszystkim wszystkiego najlepszego na przyszłość.

"Podobało mi się trochę czasu poza domem i nie mogę się doczekać nowych możliwości i mam nadzieję, że wkrótce znów będę rywalizował na szczycie!"

Ponieważ jks ma bardzo bogatą karierę, wygrywając wcześniej kilka dużych imprez z G2 i innymi drużynami, bez wątpienia będzie sporym towarem dla zespołów, które chcą się odbudować i wspiąć na szczyt e-sportu.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości