Polski
Gamereactor
wiadomości
Forza Motorsport

Forza Motorsport ulepszenia na rok 2024 szczegółowe

Turn 10 wyjaśnia, nad czym będą pracować w następnej kolejności.

HQ

Forza Motorsport został wydany w październiku 2023 roku i spotkał się z pozytywnymi, choć nie entuzjastycznymi recenzjami. Od tego czasu Turn 10 próbowało ulepszyć grę na różne sposoby i słuchało swojej społeczności. W związku z tym przedstawili teraz trzy obszary, nad którymi będą pracować w 2024 roku:

Postępy w samochodach: Tura 10 przyznaje, że system postępów w Forza Motorsport jest kontrowersyjnym tematem wśród graczy i że rozważają zmiany, które uczynią go bardziej satysfakcjonującym i przyjemnym.

Regulamin Forza Race: Niestety, w niektórych sytuacjach regulamin Forza Race nie działa zgodnie z przeznaczeniem, a Turn 10 pracuje nad ulepszeniem systemu, zbierając dane od doświadczonych graczy.

Zachowanie SI podczas jazdy: Zakręt 10 odnosi się do informacji zwrotnych na temat zachowań SI podczas jazdy, takich jak nagłe hamowanie i zwalnianie, słabe przyspieszanie na wyjściu z zakrętów i ścisłe przestrzeganie linii wyścigowych. Mówią, że ich priorytetem jest naprawienie zbyt agresywnej sztucznej inteligencji i czystszy start wyścigu.

Forza Motorsport został wydany 10 października na PC i Xbox Series S/X, a także jest zawarty w Game Pass. Sprawdź naszą recenzję, aby dowiedzieć się więcej o tym, co ma do zaoferowania cyfrowym fanom wyścigów.

Czy te trzy obszary poprawy są zgodne z tym, na co liczyłeś?

Forza Motorsport
Forza MotorsportForza Motorsport

Powiązane teksty

0
Forza MotorsportScore

Forza Motorsport

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Ścigaliśmy się do woli w najnowszym tytule wyścigowym w zakręcie 10.Wczytywanie następnej zawartości