Polski
Gamereactor
wiadomości
Forza Motorsport

Forza Motorsport dostaje Daytona International Speedway za darmo

Aktualizacja 4 zostanie wydana za kilka dni, oferując zarówno wiele aktualizacji, jak i nową zawartość.

HQ

W piątkowy wieczór Turn 10 miał świetne wieści i ogłosił, że nadchodząca aktualizacja Update 4 dla Forza Motorsport zostanie wydana 16 stycznia i będzie zawierała coś dużego - Daytona International Speedway . Kultowy tor (na którym odbywa się Daytona 500) zostanie dołączony wraz z innymi ekscytującymi dodatkami i aktualizacjami gry.

Obejmuje to nową trasę kariery o nazwie Italian Challengers, która od 18 stycznia zabierze Cię w podróż przez historię włoskich sportów motorowych z nowymi cotygodniowymi wyzwaniami, a posiadacze Forza Motorsport Car Pass dodatkowo otrzymają cztery nowe samochody każdego tygodnia. Krótko mówiąc, zapnijcie pasy i przygotujcie się na pełne adrenaliny wyścigi, gdy aktualizacja 4 zostanie wydana 16 stycznia!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Forza Motorsport, sprawdź naszą recenzję. Gra odniosła również wielki sukces na The Game Awards w zeszłym miesiącu, gdzie wygrała zarówno w kategoriach Innowacja w dostępności, jak i Najlepsza gra sportowa/wyścigowa. Turn 10 niedawno ujawnił trzy główne obszary (w tym sztuczną inteligencję), które będą starali się poprawić na wiosnę, zgodnie z życzeniami społeczności, o czym możesz przeczytać więcej tutaj.

HQ
Forza MotorsportForza Motorsport
Forza MotorsportForza Motorsport

Powiązane teksty

0
Forza MotorsportScore

Forza Motorsport

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Ścigaliśmy się do woli w najnowszym tytule wyścigowym w zakręcie 10.Wczytywanie następnej zawartości