Polski
Gamereactor
wiadomości
Alan Wake 2

Fińska marka odzieżowa wprowadza na rynek kolekcję Alan Wake 2

"Kolekcja unisex streetwear czerpie inspirację z koszmarnego świata Alana Wake'a i enigmatycznego Cult of Tree przedstawionego w sequelu."

HQ

Fińska marka modowa Makia zaprezentowała kolekcję Alan Wake 2 obracającą się wokół Cult of Tree, tajemniczego kultu, który pojawia się w grze. Kolekcja obejmuje T-shirty, bluzy, bluzy z kapturem, czapkę i kurtkę, a każda z nich jest dostępna wyłącznie w makia.com.

Makia opisuje swoją kolekcję Alan Wake w następujący sposób:

"Kolekcja unisex streetwear czerpie inspirację z koszmarnego świata Alana Wake'a i enigmatycznego Kultu Drzewa przedstawionego w sequelu. Charakteryzująca się emblematami kultu i maskami jeleni noszonymi przez kultystów, kolekcja przywołuje niesamowitą i niepokojącą atmosferę małego miasteczka z wielką tajemnicą.

Powinieneś również przeczytać naszą recenzję Alan Wake 2 tutaj, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, ponieważ jest to arcydzieło.

Alan Wake 2Alan Wake 2
Alan Wake 2Alan Wake 2

Powiązane teksty

0
Alan Wake 2Score

Alan Wake 2

RECENZJA. Przez Magnus Groth-Andersen

Remedy dostarcza swoją najbardziej bezkompromisową grę w historii, a także najlepszą.

0
Gra roku 2023 Bena: Alan Wake 2

Gra roku 2023 Bena: Alan Wake 2

PUBLICYSTYKA. Przez Ben Lyons

Biorąc pod uwagę, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Baldur's Gate III, Alan Wake 2 i nie tylko prowadzą walkę, którą grę uważam za najlepszą w 2023 roku?Wczytywanie następnej zawartości