Polski
Gamereactor
esport
EA Sports FC 24

ePremier League powraca na sezon 2023/24

Pula nagród wyniesie 100 000 funtów i zostanie rozegrana na EA Sports FC 24.

HQ

EA i Premier League ogłosiły, że ePremier League powraca w szóstym sezonie w tym roku. W turnieju, który odbędzie się w 2023 i 2024 roku, profesjonalni gracze EA Sports FC 24 będą rywalizować dla odpowiednich klubów w nadziei na zdobycie tytułu mistrza i zgarnięcie lwiej części puli nagród w wysokości 100 000 funtów.

Powiedziano nam, że turniej rozpocznie się w listopadzie serią kwalifikacji online, w której gracze będą rywalizować ze sobą w formacie 1 na 1. Konkretne daty wydarzenia będą się różnić w zależności od klubu, w którym odbędą się kwalifikacje.

W grudniu, w ramach rozgrywek play-off, kluby zmierzą się z rywalami w play-offach, aby zobaczyć, kto zakwalifikuje się do pierwszego z dwóch weekendów Wielkiego Finału, z których pierwszy odbędzie się w dniach 20-21 stycznia. Drugi odbędzie się w dniach 23-24 marca, a drużyny będą mogły zakwalifikować się wkrótce wcześniej. Zwycięzcy tych wielkich finałów zdobędą bilety na rywalizację dla swoich klubów w eChampions League i FC Pro World Championships.

Jeśli chodzi o podział puli nagród, zwycięzca turnieju otrzyma 30 000 funtów, a miejsca od drugiego do szesnastego otrzymają coraz mniejsze kwoty z całkowitej puli nagród.

EA Sports FC 24

Powiązane teksty

0
EA Sports FC 24Score

EA Sports FC 24

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

FIFA 24 stała się EA Sports FC 24, ale nie dajcie się zwieść. Nazwa jest niestety najbardziej znaczącą zmianą w tegorocznej, rozczarowującej grze piłkarskiej od EA Sports.Wczytywanie następnej zawartości