Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Elden Ring: Zwiastun fabularny Shadow of the Erdtree budzi starożytne zło

Messmer wygląda na najtwardszego wroga ze wszystkich Souls do tej pory.

HQ

Bandai Namco zaprezentowało kilka minut temu zwiastun fabularny gry Shadow of the Erdtree, która będzie jedynym DLC do gry Elden Ring. FromSoftware od dłuższego czasu pracuje nad tą nową zawartością do swojego tytułu z otwartym światem i wygląda na to, że dorówna (jeśli nie przewyższy) oryginalnej grze.

Ta przygoda nie będzie przeznaczona dla początkujących graczy, ponieważ aby wejść do nowej historii Shadow of the Erdtree, musisz pokonać bossa Krwawego Władcy Mogha we własnej grze. Trudny przeciwnik, ale z pewnością blednie w porównaniu z potęgą Messmera, rzekomego ostatniego bossa w DLC.

Ten klip zapowiada powrót starożytnego zła, które przypieczętowało los brata Malenii, Miquelli, którego zwolennicy wykowali imię Splamionych. Obejrzyjcie go poniżej i dajcie nam znać, czy macie ochotę na wyzwanie, które rozpocznie się 21 czerwca na PC, Xbox i PlayStation.

HQ
Elden Ring

Powiązane teksty

Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości