Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Elden Ring: Shadow of the Erdtree nie będzie miał tylu zakończeń, co gra podstawowa

Przepraszam chłopaki, tym razem nie dostanę księżycowej marionetki waifu.

HQ

Rozszerzenie Elden Ring Shadow of the Erdtree ukaże się w przyszłym miesiącu, a przed tą premierą otrzymamy znacznie więcej informacji na temat tego, w jaki sposób to DLC będzie ogromnym ulepszeniem w stosunku do tego, co widzieliśmy w przeszłości w FromSoftware.

Nie oczekuj jednak, że przewyższy grę podstawową, zwłaszcza jeśli chodzi o zakończenia. W rozmowie z chińskim serwisem zhuanlan-zhihu (dzięki, MP1st), sam Miyazaki ujawnił, że nie będzie tak wielu zakończeń, ale nadal będziesz miał szansę wpłynąć na historię.

"DLC jest niezależną egzystencją, więc wybór gracza w tym artykule nie wpłynie na fabułę DLC. Jeśli chodzi o zakończenie, to właściwie nie ma tak zwanego "końca" ani "końca". Oczywiście DLC nie będzie miało tylu zakończeń, co główny korpus, ale gracze nadal będą musieli zmierzyć się z pewnymi "wyborami" podczas gry.

Shadow of the Erdtree zadebiutuje 21 czerwca.

Elden Ring

Powiązane teksty

Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości