Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Elden Ring gracze muszą przyspieszyć swoją grę, jeśli chcą zanurzyć się w Shadow of the Erdtree w przyszłym tygodniu

Tylko około 35% graczy pokonało Mohga na PC.

HQ

Elden Ring: Shadow of the Erdtree zadebiutuje w przyszłym tygodniu, 21 czerwca, a przed tą premierą będziesz musiał ukończyć trudnego bossa, aby w ogóle uzyskać dostęp do DLC. Mohg, Lord of Blood to jedno z najtrudniejszych starć w grze, a patrząc na graczy na PC i PlayStation, wielu z was wciąż go nie pokonało.

Na Steamie wskaźnik osiągnięć wynosi obecnie 37,8% za pokonanie Mohga, a na PlayStation liczba ta jest jeszcze niższa i wynosi 34,7%. Xbox radzi sobie znacznie lepiej, a według Exophase wydaje się, że ponad połowa graczy pokonała Mohga, ze wskaźnikiem osiągnięć 51,57%.

Tak więc, jeśli go zniechęciłeś i chcesz zagrać w Shadow of the Erdtree, będziesz musiał zakasać rękawy i pokonać tego przerażającego rogatego jegomościa. Nie jest najgorszą walką w grze, ale może być denerwujący swoimi atakami z lotu i ruchem Nihila. Ale jest to coś, co będziesz musiał pokonać, jeśli nie chcesz marnować pieniędzy na DLC.

Elden Ring

Powiązane teksty

Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości