Polski
Gamereactor
wiadomości
Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes
Featured: E3 2021 Coverage

Eiyuden Chronicle trafi do Xbox Game Pass

HQ

Twórcy jednego z najbardziej klasycznych jRPG wszech czasów, serii Suikoden, opuścili Konami kilka lat temu i postanowili rozpocząć zbiórkę pieniędzy na duchowego spadkobiercę Suikodena pod tytułem Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, osiągając w zeszłym roku ponad 4,5 miliona dolarów na Kickstarterze.

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes nadchodzi na PC, Playstation 4/5, Xbox One i Xbox Series S/X - ale okazuje się, że te dwa ostatnie formaty dostaną profit. Zespół Xboxa nawiązał współpracę z twórcami, a tym samym tytuł zostanie uruchomiony w Xbox Game Pass po premierze w 2023 roku.

Na szczęście nie będziemy musieli tak długo czekać, ponieważ kolejna gra z tego samego uniwersum, o nazwie Eiyuden Chronicle: Rising, zostanie wydana w 2022 roku. Ta gra również będzie dołączona do Xbox Game Pass i jest opisana w następujący sposób:

"Eiyuden Chronicle: Rising to RPG akcji osadzony w tym samym świecie, co Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes. Zawiera mechanikę budowania miast, szybką walkę i osobiste historie członków obsady Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes."

HQ
Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes
Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości