Polski
Gamereactor
wiadomości
EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 otrzyma darmową aktualizację Euro 2024 latem

Zbiegnie się to w czasie z wielkim międzynarodowym turniejem piłkarskim.

HQ

EA ogłosiło, że zgodnie z turniejem Euro 2024, który odbędzie się w Niemczech latem 2024 roku, wprowadzi darmową aktualizację dla graczy EA Sports FC 24, umożliwiając im udział w międzynarodowym turnieju.

Nie powiedziano nam dokładnie, kiedy pojawi się aktualizacja, chociaż wspomina się, że zbiegnie się ona z międzynarodowym turniejem, co oznacza, że prawdopodobnie można założyć, że zadebiutuje na początku czerwca, tuż przed rozpoczynającym się w połowie czerwca Euro 2024.

Wiemy natomiast, że gracze EA Sports FC 24 na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch mogą zalogować się i grać w grę między 18 grudnia a 16 stycznia, aby otrzymać darmowy, ekskluzywny i niewymienny przedmiot Ultimate Team Player. W przypadku EA Sports FC Mobile gracze mogą zalogować się od dzisiaj, aby odebrać ten przedmiot. Jeśli chodzi o to, jaki to będzie przedmiot, w ofercie jest sześciu graczy, w tym:


  • Anglik Jack Grealish

  • Francuz Ousmane Dembélé

  • Włoch Federico Chiesa

  • Niemiec Florian Wirtz

  • Virgil Van Djik z Holandii

  • Hiszpan Alvaro Morata

Powiedziano nam również, że EA Sports FC 24 będzie platformą, na której odbędzie się wydarzenie e-sportowe eEURO, w którym wezmą udział gracze reprezentujący swoje drużyny narodowe, z oficjalnym programem i formatem ogłoszonym w przyszłości. Wiemy natomiast, że finały zostaną rozegrane przed publicznością na żywo.

HQ
EA Sports FC 24

Powiązane teksty

0
EA Sports FC 24Score

EA Sports FC 24

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

FIFA 24 stała się EA Sports FC 24, ale nie dajcie się zwieść. Nazwa jest niestety najbardziej znaczącą zmianą w tegorocznej, rozczarowującej grze piłkarskiej od EA Sports.Wczytywanie następnej zawartości