Polski
Gamereactor
wiadomości
EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 na szczycie brytyjskich list przebojów drugi tydzień z rzędu

Kto będzie w stanie powstrzymać najnowszą piłkarską imprezę EA Sports?

HQ

Ostatni tydzień był dość dużym tygodniem dla branży gier, ponieważ kilka dużych gier zostało uruchomionych lub przybyło w stanie wczesnego dostępu. Ponieważ Assassin's Creed Mirage, Detective Pikachu Returns i Forza Motorsport zadebiutowały we wczesnym dostępie (a teraz są już oficjalnie), fani mogli zobaczyć wiele gier. Ale w jaki sposób ta gama nowych gier wpłynęła na brytyjską listę sprzedaży pudełkowej?

Okazuje się, że tak naprawdę nie wywarło to żadnego wpływu. Ponieważ EA Sports FC 24 pozostaje najlepiej sprzedającą się grą fizyczną w Wielkiej Brytanii drugi tydzień z rzędu.

Podczas gdy Ukie nie podzielił się jeszcze pełną listą Top 40 na ten tydzień, powiedziano nam, że ani Assassin's Creed Mirage, ani Detective Pikachu Returns nie zdołały złamać pierwszej dziesiątki w zeszłym tygodniu, co jest zaskakujące przynajmniej dla spin-offu Pokémon, ponieważ gry Nintendo mają dość dużą fizyczną obecność.

Czy nadal grasz w EA Sports FC 24?

EA Sports FC 24

Powiązane teksty

0
EA Sports FC 24Score

EA Sports FC 24

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

FIFA 24 stała się EA Sports FC 24, ale nie dajcie się zwieść. Nazwa jest niestety najbardziej znaczącą zmianą w tegorocznej, rozczarowującej grze piłkarskiej od EA Sports.Wczytywanie następnej zawartości