Polski
Gamereactor
wiadomości
EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 kontynuuje swoją passę na szczycie brytyjskiej listy gier pudełkowych

Dziedzictwo Hogwartu również utrzymuje drugie miejsce.

HQ

Teraz, gdy zbliżamy się do końca 2023 roku, prawdopodobnie jest tylko ostatnia szansa na debiut dużej gry i zajęcie pierwszego miejsca na cotygodniowych brytyjskich listach gier fizycznych, ponieważ jeszcze w tym tygodniu Avatar: Frontiers of Pandora będzie walczyć o najwyższą pozycję. Ale przed premierą mamy ostatni tydzień do omówienia, co jest dość standardową kwestią, biorąc pod uwagę wszystkie rzeczy.

Ponieważ EA Sports FC 24 utrzymał swoją pozycję na szczycie list przebojów, powstrzymując Hogwarts Legacy, które również utrzymuje drugie miejsce. Trzecie i czwarte miejsce było świadkiem pewnej zmiany, ponieważ Super Mario Bros. Wonder wyprzedził Call of Duty: Modern Warfare III, a podobne miejsce miało miejsce na piątym i szóstym miejscu, gdy Mario Kart 8 Deluxe wyprzedził Marvel's Spider-Man 2.

Nintendo Switch Sports utrzymuje swoją pozycję na siódmym miejscu w klasyfikacji, podczas gdy Minecraft odradza się na ósmym miejscu, Star Wars Jedi: Survivor utrzymuje się na dziewiątym miejscu, a Mortal Kombat 1 poprawia się nieznacznie na dziesiąte miejsce.
Poza tym jedynymi dodatkowymi godnymi uwagi zmianami jest to, że Forspoken dokonał ogromnego skoku o 13 pozycji na 18. miejsce w klasyfikacji, a The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zrobiło to samo, wspinając się o 11 pozycji na 25. miejsce. God of War: Ragnarök spadł o 10 miejsc na 27 miejsce, Final Fantasy XVI spadło o 13 miejsc na 37 miejsce, a Gran Turismo 7 spadło o 16 miejsc na 30 miejsce.

EA Sports FC 24

Dzięki, UKIE.

Powiązane teksty

0
EA Sports FC 24Score

EA Sports FC 24

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

FIFA 24 stała się EA Sports FC 24, ale nie dajcie się zwieść. Nazwa jest niestety najbardziej znaczącą zmianą w tegorocznej, rozczarowującej grze piłkarskiej od EA Sports.Wczytywanie następnej zawartości