Polski
Gamereactor
wiadomości
Dragon's Dogma 2

Dragon's Dogma II przekroczyła wewnętrzne oczekiwania sprzedażowe Capcomu

Firma opublikowała przegląd zysków za bieżący rok fiskalny, a część sukcesu zawdzięcza sequelowi fantasy RPG.

HQ

Dragon's Dogma II to jedna z największych premier tego roku (nawet jeśli jej premiera nie obyła się bez kontrowersji). Na szczęście Capcom był w stanie szybko zareagować na obawy fanów, a jakość gry zrobiła resztę, aby uczynić ją bestsellerem.

W rzeczywistości Dragon's Dogma 2 przekroczył wewnętrzne oczekiwania firmy, a Capcom ogłosił korektę w górę swojej prognozy zysku na bieżący rok fiskalny. To naprawdę dobra wiadomość dla firmy, która twierdzi, że jest jedną z najwyżej ocenianych firm w Japonii przez własnych pracowników.

Oświadczenie składa się również z dobrej sprzedaży Street Fighter 6 i poprzednich odsłon popularnej serii. W oficjalnym stenogramie czytamy:

"W naszej podstawowej działalności związanej z treściami cyfrowymi, oprócz Street Fighter 6, najnowszego tytułu z serii Street Fighter, który został dobrze przyjęty na całym świecie, Dragons Dogma 2 została wydana w czwartym kwartale i wypadła pozytywnie. Ponadto sprzedaż tytułów z poprzednich katalogów, które składają się głównie ze starszych tytułów z głównej serii, wzrosła ze względu na ich niesłabnącą popularność. Wszystko to razem sprawiło, że spodziewamy się, że zyski z tego biznesu przekroczą nasz plan".

Czy grałeś ostatnio w Dragon's Dogma II lub inne tytuły Capcomu?

Dragon's Dogma 2

Powiązane teksty

Dragon's Dogma 2 Score

Dragon's Dogma 2

RECENZJA. Przez Alberto Garrido

Epicka przygoda w świecie tak dużym, że dokładne odwzorowanie go zajmie tygodnie. Ale czy tytaniczna praca Capcomu okazała się tak dobra, jak się wydaje?Wczytywanie następnej zawartości