Polski
Gamereactor
wiadomości
Dragon's Dogma 2

Dragon's Dogma 2 gracze zostali złapani przez Dragonsplague

Jeśli nie będziesz ostrożny, tajemnicza choroba może zrujnować cały bieg.

HQ

Dragon's Dogma 2 może być dość karzącą grą. Nawet gdy po raz pierwszy wyruszysz na swoją przygodę, możesz pomyśleć, że możesz wziąć dziką watahę goblinów i boleśnie przypomnieć sobie, że jesteś na poziomie 1.

Coś, co naprawdę może zrujnować twoją rozgrywkę, to Dragonsplague, przypadłość, która może zainfekować twoje pionki po tym, jak podróżowały między światami o jeden raz za dużo. Na stronie Dragon's Dogma 2 Capcom wyjaśnia warunki panujące w Dragonsplague.

"Mówi się, że pionki z chorobą nie są osłabione, ale wykazują niezwykłe wyniki i stają się wyraźnie śmiałe w swojej mowie i zachowaniu. Według folkloru, kiedy objawy Smoczej Plagi osiągną stadium terminalne, spowoduje to niszczycielską katastrofę, ale prawdziwość tych twierdzeń jest niejasna.

Skutki Dragonsplague mogą pozostawić całe miasta w rozsypce, w tym śmierć NPC zlecających zadania. Możesz ożywić dotkniętych NPC za pomocą Wakestone'ów lub najwyraźniej poczekać kilka dni, aż ważne twarze powrócą do życia.

Niektórzy krytykują tę mechanikę za karanie graczy, podczas gdy inni uważają, że jest to świetne przypomnienie, aby zwracać uwagę. Aby tego uniknąć, po prostu miej oko na swoje pionki, a jeśli jeden z nich rozwinie Smoczą Plagę, pamiętaj, aby jak najszybciej ją wyleczyć.

Dragon's Dogma 2

Powiązane teksty

Dragon's Dogma 2 Score

Dragon's Dogma 2

RECENZJA. Przez Alberto Garrido

Epicka przygoda w świecie tak dużym, że dokładne odwzorowanie go zajmie tygodnie. Ale czy tytaniczna praca Capcomu okazała się tak dobra, jak się wydaje?Wczytywanie następnej zawartości