Polski
Gamereactor
wiadomości
Saints Row

Dodatek "The Heist and The Dangerous" z serii Saints Row zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Pojawi się wraz z bezpłatną aktualizacją dzielnicy Sunshine Springs.

HQ

Deep Silver Volition ujawnił plan działania na najbliższe kilka miesięcy Saints Row pod koniec marca, ale teraz, gdy mamy maj, nadszedł czas, aby zobaczyć część obiecanej zawartości w grze.

Deweloper potwierdził, że w przyszłym tygodniu pojawi się rozszerzenie Saints Row The Heist and The Hazardous, popremierowy dodatek, który będzie dostępny dla wszystkich właścicieli Expansion Pass, a gwiazda filmowa Chris Hardy przekroczy Boss w zamachu, coś, co Saints postanawia się zemścić.

To rozszerzenie zadebiutuje 9 maja i będzie pierwszym z kilku dodatków do gry tego samego dnia, ponieważ pojawi się również dzielnica Sunshine Springs, podobnie jak kolejna duża aktualizacja jakości życia, która obiecuje wprowadzić Selfie Mode, ulepszenia walki i wiele więcej. Oba te dodatki będą bezpłatne dla wszystkich graczy.

Doprowadzi to również do kolejnej oferty Expansion Pass planowanej na lipiec, która będzie nazywać się Doc Kethcum's Murder Circus.

Saints Row

Powiązane teksty

0
Rząd ŚwiętychScore

Rząd Świętych

RECENZJA. Przez Marie Lijegren

Spędziliśmy trochę czasu w pustynnym miasteczku Santa Ileso, w reboocie klasycznej serii akcji Volition.Wczytywanie następnej zawartości