Polski
Gamereactor
wiadomości
Goosebumps

Disney odnowił Goosebumps na drugi sezon

Serial będzie składał się z ośmiu odcinków i będzie miał charakter antologii.

HQ

Podczas zimowego tournée prasowego Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych Disney ogłosił, że Goosebumps został przedłużony na drugi sezon. Sezon 2 będzie podobno różnił się od pierwszego sezonu serialu, ponieważ będzie składał się z ośmiu odcinków zamiast 10 i przyjmie podejście antologiczne z zupełnie nową obsadą postaci.

"Widzowie na całym świecie zakochali się w dreszczach, dreszczyku emocji, sercu i humorze serialu, co czyni go jednym z najchętniej oglądanych programów Disney Branded Television w zeszłym roku" – powiedział Ayo Davis, prezes Disney Branded Television. "Nie możemy się doczekać, aby zanurzyć się głębiej w genialny umysł R.L. Stine'a i ponownie współpracować z Sony Pictures Television, Scholastic Entertainment i naszym fantastycznym zespołem kreatywnym, aby wprowadzić zupełnie nową tajemnicę do Disney+ w drugim sezonie."
Streszczenie drugiego sezonu serialu brzmi: "nastoletnie rodzeństwo odkrywa zagrożenie w swoim domu, uruchamiając łańcuch wydarzeń, które odkrywają głęboką tajemnicę. Zagłębiając się w nieznane, duet zostaje wplątany w historię pięciorga nastolatków, którzy zniknęli w tajemniczych okolicznościach w 1994 roku."

Goosebumps

Dzięki, Variety.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości