Polski
Gamereactor
wiadomości

Deweloperzy Dead Cells podobno pracują nad grą Prince of Persia

Ubisoft planuje wydać kolejną grę ze swojej ukochanej serii w ramach wczesnego dostępu jeszcze w tym roku i jest to roguelite.

HQ

Motion Twin w zasadzie opuściło Dead Cells lata temu, ponieważ Evil Empire było głównym twórcą zawartości popremierowej gry. To ostatnie obejmuje bardzo chwalony dodatek Return to Castlevania, więc było trochę smutno, gdy dwa miesiące temu powiedziano nam, że oba studia porzucają Dead Cells. Oznacza to, że Motion Twin skupia się wyłącznie na Windblown, a teraz wydaje się, że wiemy, nad czym pracuje Evil Empire.

Tom Henderson, który ma nieskazitelne osiągnięcia, jeśli chodzi o przecieki na temat tytułów Ubisoftu, ujawnia, że Evil Empire pracowało nad nową grą Prince of Persia przez ostatnie 4 lata i ma oficjalnie ogłosić tytuł roguelite jeszcze w tym roku. To jednak nie wszystko, ponieważ francuski wydawca przygotowuje się również do wydania tej gry w ramach wczesnego dostępu w tym roku.

Jednym z powodów tego niezwykle rzadkiego wdrożenia gry Ubisoftu jest to, że Evil Empire planuje pójść w ślady Dead Cells, stale zmieniając grę za pomocą bezpłatnych aktualizacji opartych na opiniach graczy.

Jedyną inną rzeczą, którą powiedziano nam o tej grze roguelite Prince of Persia, jest to, że jej kierunek artystyczny czerpie wiele inspiracji z francusko-belgijskich komiksów, więc na pewno będzie wyglądać zupełnie inaczej niż Prince of Persia: The Lost Crown i Prince of Persia: The Sands of Time Remake.

Deweloperzy Dead Cells podobno pracują nad grą Prince of Persia


Wczytywanie następnej zawartości