Polski
Gamereactor
wiadomości
Dave the Diver

Dave the Diver i Tales of Kenzera: Zau zadebiutują za darmo w PlayStation Plus

Jedna z najlepszych gier 2023 roku i jedna z najbardziej oczekiwanych w 2024 roku pojawi się na PlayStation w tym miesiącu, a subskrybenci PS Plus Extra i Premium nie będą musieli za nie płacić.

HQ

Microsoft lubi chwalić się, że gry są uruchamiane bezpośrednio w Game Pass. Sony zrobiło podobne rzeczy z PlayStation Plus tylko kilka razy, więc kwiecień 2024 roku będzie miesiącem do zapamiętania.

Sony nie zadowala się ogłoszeniem, że Dave the Diver będzie bezpłatne dla subskrybentów PlayStation Plus Extra i PlayStation Plus Premium, gdy jedna z najbardziej lubianych gier 2023 roku pojawi się na PS4 i PS5 16 kwietnia, ale także, że Tales of Kenzera: Zau, bardzo obiecująca gra EA Originals dla tych z nas, którym naprawdę podobał się Prince of Persia: The Lost Crown powinno mieć na oku 23 kwietnia premierę w katalogu gier PS Plus Extra i Premium PlayStation Plus.

Planowałem kupić obie te gry, więc są to dla mnie zdecydowanie fantastyczne wieści. A ty?

Dave the Diver
Dave the Diver

Powiązane teksty

0
Dave the DiverScore

Dave the Diver

RECENZJA. Przez Magnus Groth-Andersen

Swobodna symulacja życia składająca się głównie z swobodnego biegania i zarządzania restauracją sushi. Czego chcieć więcej?Wczytywanie następnej zawartości