LIVE
HQ
logo hd live | Balatro
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   wiadomości
   Cyberpunk 2077

   Cyberpunk 2077 na gameplayu

   Jesteście gotowi na zanurzenie się w Night City?

   HQ

   Kilka chwil temu odbył się stream z pokazu Cyberpunka 2077, na którym zaprezentowano skróconą wersję gameplayu udostępniona prasie podczas E3, Gamescomu czy wreszcie w warszawskiej siedzibie studia tuż po targach w Los Angeles. Gameplay miał być pierwotnie pokazywany podczas PAX West, ale ze względu na problemy logistyczne, stream odbył się teraz z głównej siedziby studia.

   Sam materiał to skrócona wersja 50-minutowego dema, którą miałem okazję obejrzeć pod koniec czerwca i o której co nieco pisałem tutaj. Jest pokazanie dwóch typów rozgrywki - na Rambo i na Corvo; jest o dialogach i tym, że mają być jak z klasycznego erpega; wreszcie jest też trochę o Night City i tym jakie to ono nie jest brudne czy wypełnione korupcją.

   Czy naszły mnie jakieś nowe refleksje w ciągu tych dwóch, niezwykle pracowitych miesięcy? Nie, to Was na pewno nie obchodzi. Zapraszam do zapoznania się z materiałem!

   HQ

   Powiązane teksty   Wczytywanie następnej zawartości