LIVE
HQ
logo hd live | MultiVersus
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   wiadomości
   Cult of the Lamb

   Cult of the Lamb szczegóły dotyczące tego, co pojawi się w aktualizacji Sins of the Flesh

   Aktualizacja zostanie wydana za tydzień od dzisiaj, 16 stycznia.

   HQ

   Zbliża się kolejna duża aktualizacja Cult of the Lamb. Aktualizacja Sins of the Flesh jest jedną z tych, na które wielu fanów czekało z niecierpliwością, odkąd deweloperzy z Massive Monster ogłosili, że gra otrzyma trochę zawartości NSFW w przyszłości.

   Dzięki wszystkim chorym mamy teraz Sins of the Flesh, ale nie jest to tak drastyczne, jak niektórzy się obawiali. Jeśli już, to wygląda na całkiem normalną aktualizację, z nowymi zadaniami, funkcjami i nowymi zasobami do zebrania.

   Wprowadzono również pewne zmiany w towarzyszach w twoim obozie, w tym nowy system postępów. Będąc bardziej grzesznym przywódcą kultu, ty również możesz uzyskać nowy sposób na grę w różnych rytuałach, budynkach i doktrynach. Nareszcie pojawiła się nowa broń w Garłaczu.

   Wszystko zapowiada się na świetną zabawę i ukaże się 16 stycznia na Xbox, PlayStation, PC i Switch. Zobaczcie zwiastun poniżej:

   HQ

   Powiązane teksty

   0
   Kult BarankaScore

   Kult Baranka

   RECENZJA. Przez Ben Lyons

   Odrzuciliśmy fałszywych proroków i rozpoczęliśmy kult w imię jedynego prawdziwego starożytnego bóstwa.   Wczytywanie następnej zawartości