Polski
Gamereactor
wiadomości
Crossroads Inn

Crossroads Inn z datą premiery

Lać piwo zaczniemy jeszcze w tym miesiącu.

HQ

Klabater, wydawca małych gier, od czasu do czasu wyłowi z przepastnej Steamowej otchłani perełki, które może nie osiągają zawrotnych wyników sprzedaży i nie cieszą się dużą popularnością, ale zawsze są to gry pod jakimś względem wyjątkowe. Tę wyjątkowość widać chociażby w Apocalipsis, przygodówce "klikanej" z grafikami przypominającymi ryciny średniowiecznych ksiąg; We. the Revolution, w którym przyszło się nam wcielić w sędziego w czasie francuskiej rewolucji; czy teraz w Crossroads Inn, o którym całkiem sporo pisałem dla Was tutaj.

W grze studia Kraken Unleashed przyjdzie się nam wcielić we właściciela tawerny, która znajduje się na granicy trzech wielkich królestw. Naszym zadaniem będzie utrzymanie tawerny, a jednocześnie zapewnienie sobie jak najlepszej pozycji politycznej. W końcu to barmani są zawsze najlepiej poinformowani, a odpowiednia wiadomość przekazana we właściwe ręce może wywołać wiele zamieszania na niejednym dworze.

Dziś studio poinformowało, że w symulator tawerny z elementami RPG zagramy już 23 października na komputerach osobistych z Windowsem 10, Linuksem i Mac Osem. Gra będzie dostępna na GOG-u i na Steamie, a także w dwóch wydaniach pudełkowych. Przy okazji, kolejna rzecz, z której słynie Klabater, to bogate wydania fizyczne, więc i w tym przypadku możemy spodziewać się, że w opakowaniu znajdziemy coś więcej niż płytkę z instrukcją obsługi i kodem na grę. Cena gry nie jest jeszcze znana.

Crossroads Inn

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości