LIVE
HQ
logo hd live | Balatro
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   wiadomości
   Conan Chop Chop

   Conan Chop Chop opóźnione

   Gra pojawi się dopiero w pierwszym kwartale 2020 roku.

   HQ

   Jednym z wielu tytułów prezentowanych podczas PC Gaming Show na tegorocznym E3 był Conan Chop Chop, czyli uroczo wyglądająca mieszanka hack-and-slasha i rouglike'a oparta na kultowej serii powieści autorstwa Roberta E. Howarda. Choć sama gra nie ma wiele wspólnego z oryginałem, to nie da się jej odmówić, że w tej prostocie jest coś urzekającego.

   Zanim jednak sprawdzimy czy pod tą warstewką słodkości kryje się dobra gra, upłynie więcej wody w rzece niż pierwotnie zakładano. Studio Cabinet zmuszone było przesunąć datę premiery na 2020 roku, z powodów wszystkich nam dobrze znanych - chęci dopracowania tytułu, by był on jak najlepszy i sprawiał jak najwięcej radości. Tym razem jednak nie są to tylko puste, a realny plan działania - studio chce bowiem dodać do Conan Chop Chop tryb wieloosobowy. Po tym jak prasa podczas E3, jak i Gamescomu pozytywnie zareagowała na produkcję, twórcy nabrali wiatru w żagle, co dobrze rokuje na przyszłość.

   Conan Chop Chop ukaże się w pierwszym kwartale 2020 roku na wszystkich wiodących platformach, włączając w to Switcha.

   Conan Chop Chop
   HQ

   Powiązane teksty   Wczytywanie następnej zawartości