Polski
Gamereactor
wiadomości
Sonic Superstars

Co robił Sonic w 2023 roku?

Czy Sonic w końcu odzyskał swoje mojo?

HQ

Trudno dokładnie określić, gdzie sprawy zaczęły się odwracać dla Sonica, który przeżył dwie naprawdę złe dekady. Sprawy zaczęły powoli zmierzać we właściwym kierunku po Sonic Mania z 2017 roku i od czasu premiery filmu Sonic the Hedgehog, niebieskie rozmycie cieszyło się prawie taką samą popularnością, jak w czasach świetności Mega Drive.

Rok 2023 był również naprawdę dobrym rokiem dla Sonica z wydaniem Sonic Superstars, zestawów Lego Sonic, gry na smartfony, gadżetów Sonic (Crocs!) i wielu innych. Naprawdę można powiedzieć, że Sega czuje się teraz dobrze z Sonicem, ponieważ udostępnili retrospektywny film pokazujący, co robił w 2023 roku.

Sprawdź to w poście X poniżej. Naprawdę nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co Sonic ma dla nas w zanadrzu w 2024 roku, jak nadchodzący film Sonic the Hedgehog 3 i podobno nowa gra - i prawdopodobnie wiele więcej.

Sonic Superstars

Powiązane teksty

0
Sonic SuperstarsScore

Sonic Superstars

RECENZJA. Przez Petter Hegevall

Zespół odpowiedzialny za Balan Wonderland powraca i chce naprawić swoją reputację dzięki tej szybkiej rodzinnej przygodzie.Wczytywanie następnej zawartości