Polski
Gamereactor
wiadomości
Dragon's Dogma 2

Capcom ujawnia mapę drogową dla nadchodzących poprawek Dragon's Dogma 2

Zanim słaba premiera wyrządzi więcej szkód, studio szybko opowiada o zmianach i ulepszeniach, które pojawią się w grze fantasy.

HQ

Pierwszy weekend Dragon's Dogma 2 nie był hitem, na który liczył Capcom pod względem społeczności, ale liczby ręczą za grę jako najlepszą premierę Capcomu na Steamie. Legiony graczy przypomniały Capcomowi o licznych problemach z pecetową wersją gry, które Capcom już zapowiedział, że załata. Teraz szczegółowo opisano, na czym będzie polegała przyszłość Dragon's Dogma.

Zgodnie z tweetem z oficjalnego konta Twitter/X, mapa drogowa dla przyszłych aktualizacji gry zawiera opcję usunięcia rozmycia ruchu (dziękujemy, był to jeden ze słabych punktów, które wybraliśmy w recenzji), przełamanie blokady 30 FPS w grze i co najważniejsze: oferowanie opcji Nowa gra bez dodatkowych kosztów.

Bez wątpienia uspokoi to nieco nastroje wielu graczy i utoruje trochę drogę do przodu dla Dragon's Dogma 2, który pomimo kilku wątpliwych decyzji jest jednym z najlepszych tytułów 2024 roku.

Dragon's Dogma 2

Powiązane teksty

0
Dragon's Dogma 2 Score

Dragon's Dogma 2

RECENZJA. Przez Alberto Garrido

Epicka przygoda w świecie tak dużym, że dokładne odwzorowanie go zajmie tygodnie. Ale czy tytaniczna praca Capcomu okazała się tak dobra, jak się wydaje?Wczytywanie następnej zawartości